OBSC Fall 2019 Recreational Soccer Practice Schedule

U5
Wiley Gold Monday 5:30 – 6:30 Field 3
Adona Teal Tuesday 5:30 – 6:30 Field 3
Goebel Orange Tuesday 5:30 – 6:30 Field 3
Faure Blue Tuesday 5:30 – 6:30 Field 3
dePaula Green Wednesday 5:30 – 6:30 Field 3
Perez Black Wednesday 5:30 – 6:30 Field 3
Hill White Thursday 5:30 – 6:30 Field 3
Bosang Red Thursday 5:30 – 6:30 Field 3
U6
Worden Blue Monday 5:30 – 6:30 Field 3
Hristov Lambert Gold Monday 5:30 – 6:30 Field 3
Steingrimsson Teal Tuesday 5:30 – 6:30 Field 3
Rennebeck Orange Tuesday 5:30 – 6:30 Field 3
Campos Green Tuesday 5:30 – 6:30 Field 3
Steingrimsson #2 White Tuesday 5:30 – 6:30 Field 3
Black Wednesday 5:30 – 6:30 Field 3
White Thursday 5:30 – 6:30 Field 3
Red Thursday 5:30 – 6:30 Field 3
Underwood Thursday 5:30 – 6:30 Field 3
U8 Girls
Reed Gold Monday 5:30 – 6:30 Field 2A
Viscomi Teal Tuesday 5:30 – 6:30 Field 2B
McVinney Orange Wednesday 5:30 – 6:30 Field 2A
Whaley Blue Wednesday 5:30 – 6:30 Field 2A
Hill Green Thursday 6:30 – 7:30 Field 2C
U8 Boys
Vega Gold Tuesday 5:30 – 6:30 Field 2A
Caputo Teal Tuesday 5:30 – 6:30 Field 2C
Lucas Orange Wednesday 5:30 – 6:30 Field 2C
McFarland Blue Thursday 5:30 – 6:30 Field 2A
Green Thursday 5:30 – 6:30 Field 2B
Hazelip Black Friday 5:30 – 6:30 Field 2C
U10 Girls
Campos/Gardner Teal Tuesday 5:30 – 6:30 Field 9C
Goebel Green Wednesday 5:30 – 6:30 Field 9A
Pino Orange Wednesday 5:30 – 6:30 Field 9A
Eastlake Gold Thursday 5:30 – 6:30 Field 9A
U10 Boys
Louizes Blue Tuesday 5:30 – 6:30 Field 9A
Cardona Black Tuesday 5:30 – 6:30 Field 9A
Frisby White Tuesday 5:30 – 6:30 Field 9B
Bodarenko Red Wednesday 5:30 – 6:30 Field 9C
Rider Teal Wednesday 5:30 – 6:30 Field 9C
Alyunis Green Wednesday 5:30 – 6:30 Field 9B
Ott Orange Thursday 5:30 – 6:30 Field 9C
Coltharp Gold Thursday 5:30 – 6:30 Field 9C
U12 Girls
Littlefield Orange Tuesday 6:00 – 7:00 Field 10A
Rock Blue Wednesday 6:00 – 7:00 Field 10A
Singler Teal Thursday 6:00 – 7:00 Field 10A
White Gold Thursday 6:00 – 7:00 Field 10A
Arnold Green Friday 6:00 – 7:00 Field 10A
U12 Boys
dePaula White Tuesday 6:00 – 7:00 Field 10A
Bom Conselho Blue Wednesday 6:00 – 7:00 Field 10B
Fletcher Black Thursday 5:00 – 6:00 Field 1
Coltharp Green Thursday 6:00 – 7:00 Field 10B
U15 Coed
Edwards Black Tuesday 6:00 – 7:00 Field 1
O’Reilly Teal Wednesday 6:00 – 7:00 Field 1
Fletcher Orange Thursday 6:00 – 7:00 Field 1
Sanders Red Thursday 6:00 – 7:00 Field 10B
Poole Green Thursday 6:00 – 7:00 Field 6
Corrado Blue Thursday 6:00 – 7:00 Field 1